Wortal Webmastera - źródło informacji dla tworzących strony www |  e-marketing / programowanie / webdesign / narzędzia          powered by CubeMatic.com

 

  WEBMASTERS    SKRYPTY

Strona glówna
HTML
JavaScript
PHP
CGI
MYSQL
CSS
SSI
WML
SGML
Offline
Photoshop
PHP
CGI
ASP
JavaScript

Artykuly

FORUM

  NARZEDZIA      SYSTEM

Grafika
Szablony
Czcionki
Porady

Download

  e-BIZNES

Artykuly
Linki
Profesjonalna strona
Nasza oferta
E-booki
Tanie strony www Warszawa

  NIEZBEDNIK

Za darmo
Kasa
Rejestrator www
Aktualności
Domeny
Konwerter ISO

  INNE

DOS
O stronie
Ksiega gości
Kontakt

Zgloś bląd!

 Polecamy:
 śmieszne zdjecia


Szukaj pliku SERWIS  

Photoshop

Photoshop to jeden z najbardziej znanych programów graficznych na świecie. Jest to program do grafiki rastrowej (bitmapowej). Jego możliwości są ogromne, zaś całość ma budowę modułową, co pozwala na ciągłe rozszerzanie jego możliwości. W internecie można znaleźć wiele pluginów oraz filtrów, które zwiększają jeszcze bardziej potęgę Photoshop-a.

Program ten doskonale nadaje się do obróbki ze skanowanych obrazów, do tworzenia animacji a nawet do "cięcia" grafiki dla potrzeb inernetu. Praktycznie można go używać wszędzie gdzie zachodzi potrzeba stworzenia "dobrej" grafiki. Bogate w opcje menu na pierwszy rzut oka może zniechęcić niedoświadczonego użytkownika, ale tylko dlatego, że posiada na prawdę bardzo dużo opcji, które mogą wydać się niezrozumiałe. Nie należy jednak się zniechęcać, lecz potraktować to jako wyzwanie. Zgłębiając bowiem możliwości tego programu dysponujemy potężnym kombajnem graficznym, dzięki któremu grafika jaką stworzymy, będzie bez wątpienia profesjonalnym niemal dziełem sztuki.

Na dzień dzisiejszy każdy liczący się grafik wie co oznacza Photoshop. Jeśli znasz dobrze jakiś inny, podobny program graficzny to nie powinieneś mieć większych problemów z ujarzmieniem Photoshopa.Warstwy, filtry, tekstury, profesjonalne narzędzia do zaznaczania... Brzmi znajomo? Więc nie ma na co czekać... Porady i tutoriale dotyczą Photoshopa 6.0.

Tutoriale:

Lustrzane odbicie

 

Kurs tworzenia buttonów

Opływowy interfejs

Krew na obrazku

Płonący tekst

Wybuchowy napis

Świecący button

 


  Porady:

Separacja zdjęć intensywnie czerwonych obiektów

Efekty przezroczystych obiektów na WWW


 xxx

Grafika dla WAP


R E K L A M A

^top^