Wortal Webmastera - źródło informacji dla tworzących strony www |  e-marketing / programowanie / webdesign / narzędzia          powered by CubeMatic.com

 

  WEBMASTERS    SKRYPTY

Strona glówna
HTML
JavaScript
PHP
CGI
MYSQL
CSS
SSI
WML
SGML
Offline
Photoshop
PHP
CGI
ASP
JavaScript

Artykuly

FORUM

  NARZEDZIA      SYSTEM

Grafika
Szablony
Czcionki
Porady

Download

  e-BIZNES

Artykuly
Linki
Profesjonalna strona
Nasza oferta
E-booki
Tanie strony www Warszawa

  NIEZBEDNIK

Za darmo
Kasa
Rejestrator www
Aktualności
Domeny
Konwerter ISO

  INNE

DOS
O stronie
Ksiega gości
Kontakt

Zgloś bląd!

 Polecamy:
 śmieszne zdjecia


Szukaj pliku SERWIS  

Ostatnio coraz modniejsze staje się zarabianie na stronach www poprzez umieszczenie bannerów firm, które nam za to płacą. Poniżej przedstawiłem wykaz czterech firm najlepiej płacących i najbardziej wiarygonych.

www.allegro.pl

Płacą za wyświetlanie bannerów, za kliknięcie płacą 10gr, kiedy ktoś wejdzie do serwisu i coś kupi to otrzymujemy 10% wartości produktu. Minimalna stawka jaką wypłacają to 100 zł.

www.fraza.com.pl

Płacą za wyświetlanie bannerów, za kliknięcie płacą 10gr, kiedy ktoś wejdzie do serwisu i coś kupi to otrzymujemy 1% wartości produktu. Minimalna stawka jaką wypłacają to 50 zł.

www.hostingcenter.pl

Firma hostingow, płacą za wyświetlanie bannerów, za kliknięcie płacą 10gr, kiedy ktoś wejdzie do serwisu i wykupi serwer to otrzymujemy 30zł. Jeżeli znajdziemy partnera dostajemy 1zł. Minimalna stawka jaką wypłacają to 200 zł.

www.adprojekt.pl

Najlepsza firma płacąca za odbieranie e-maili, ankiet i SMS-ów reklamowych. Ceny są różne, zależy to od wartości reklam. I tak za e-maila możemy dostać od 3gr do 60gr, za SMS-a 40gr. Ankiety są najlepiej płatne od 80gr do 10 zł. Minimalna stawka jaką wypłacają to 50 zł.

 

R E K L A M A

^top^